Śniadania

dietozalezni_fava
Monika Krasa

Grecka pasta z grochu fava

Nie masz pomysłu co położyć na kanapki, nudzą Cię twarogi, sery i wędliny. Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pyszna grecka pasta z grochu Fava, zakochasz się w jej smaku, idealnie sprawdzi się na kanapki i jako dodatek do sałatki/ warzyw. Ja podczas swojego wyjazdu do Grecji pastę jadłam z dodatkiem

Czytaj więcej »
dietozalezni_bogato-bialkowe-placki
Monika Krasa

Bogatobiałkowe placki twarogowe

Nie masz pomysłu na śniadanie, a lubisz słodkie poranki? Oto idealny szybki przepis na bogatobiałkowe placki. Są bardzo sycące, a w jednej porcji zawierają, aż 28 g białka. Koniecznie spróbuj, a zakochasz się w nich bez pamięci.

Czytaj więcej »
dietozalezni_bezglutenowe-placki-jaglane
Monika Krasa

Bezglutenowe placki jaglane

Pyszna śniadaniowa słodkość dla osób na diecie bezglutenowej,  proste do przygotowania, bardzo sycące i lekkostrawne placki jaglane. Przepis w znacznie szybszym wydaniu bo na bazie płatków jaglanych. Sezonowo zrobione za śliwkami, ale możesz je zrobić z dowolnym owocem sezonowym, zawsze wyjdą pyszne placki. 

Czytaj więcej »
dietozalezni_ketchup-z-cukinii
Monika Krasa

Ketchup z cukinii

Zamknij lato w słoiku, pyszny przepis na ketchup z cukinii bez dodatku cukru, będzie idealnym dodatkiem do potraw, szczególnie zimą, gdy nie za bardzo mamy dostęp do dobrych, smacznych warzyw.

Czytaj więcej »
Dietozalezni_sałatka-z-komosą
Monika Krasa

Sałatka z komosą

Prosta sałatka, na imprezę czy po prostu na kolację, śniadanie z mnóstwem warzyw. Bomba witaminowa na koniec lub początek dnia. Propozycja idealna dla insulinoopornych i chorych na cukrzycę t. 2. 

Czytaj więcej »
dietozalezni_chlebek
Monika Krasa

Pełnoziarnisty chleb na maślance

Nic tak nie pachnie jak domowy chleb. Mój w wydaniu z maślanką, czyli fajnym dodatkiem białka na mące pełnoziarnistej. Smakuje nawet tym, którzy nie lubią pełnoziarnistego chleba. Delikatny w smaku idealny dodatek do śniadania czy kolacji.  

Czytaj więcej »